RT1206CRC072K26L
MFR.Part #
RT1206CRC072K26L
JLCPCB Part #
C3989565
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS