PT1206FR-070R357L
MFR.Part #
PT1206FR-070R357L
JLCPCB Part #
C858753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS