PNP7WVFT-91-3K9
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-3K9
JLCPCB Part #
C1413224
Description
-40℃~+200℃ 3.9kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS