PNP4WVJR-73-3R6
MFR.Part #
PNP4WVJR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1772170
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS