FMP300JT-52-560K
MFR.Part #
FMP300JT-52-560K
JLCPCB Part #
C1387945
Description
-55℃~+155℃ 3W 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS