PNP4WVJR-73-110R
MFR.Part #
PNP4WVJR-73-110R
JLCPCB Part #
C3575698
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS