KNP50SJT-52-4R7
MFR.Part #
KNP50SJT-52-4R7
JLCPCB Part #
C1379292
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS