PNP400JR-73-4R3
MFR.Part #
PNP400JR-73-4R3
JLCPCB Part #
C1769154
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 4.3Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS