MFR-12DTD52-1K37
MFR.Part #
MFR-12DTD52-1K37
JLCPCB Part #
C3425122
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS