PNP3WVJT-73-0R62
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-0R62
JLCPCB Part #
C1399095
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS