RC1210FR-071K5L
MFR.Part #
RC1210FR-071K5L
JLCPCB Part #
C309587
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS