PGM4WSKB-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PGM4WSKB-100R
JLCPCB Part #
C3497539
Package
Plugin,D5xL23.3mm
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±10% 插件,D5xL23.3mm Through Hole Resistors ROHS