PGM4WSKB-10R
MFR.Part #
PGM4WSKB-10R
JLCPCB Part #
C1400898
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 10Ω 4W Wirewound Resistor ±10% 插件,D5xL23.3mm Through Hole Resistors ROHS