PE2512FKM7W0R025Z
MFR.Part #
PE2512FKM7W0R025Z
JLCPCB Part #
C5824587
Description
25mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS