AC1206FR-07383KL
MFR.Part #
AC1206FR-07383KL
JLCPCB Part #
C229583
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS