PE2512FKE070R068L
MFR.Part #
PE2512FKE070R068L
JLCPCB Part #
C1694757
Description
1W 68mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS