RC0603FR-07910RP
MFR.Part #
RC0603FR-07910RP
JLCPCB Part #
C6164631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS