PE2512DKE070R012L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2512DKE070R012L
JLCPCB Part #
C4035701
Package
2512
Description
12mΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS