PE2010JKF7W0R047L
MFR.Part #
PE2010JKF7W0R047L
JLCPCB Part #
C4331839
Description
1W 47mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS