SR1206MR-071K8L
MFR.Part #
SR1206MR-071K8L
JLCPCB Part #
C3926728
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS