PE2010FKM070R07L
MFR.Part #
PE2010FKM070R07L
JLCPCB Part #
C1700724
Description
500mW 70mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS