SQZ20AJB-1K1
MFR.Part #
SQZ20AJB-1K1
JLCPCB Part #
C3477950
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS