RT2010DKE07845KL
MFR.Part #
RT2010DKE07845KL
JLCPCB Part #
C1715256
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS