PE1206JRM470R033L
MFR.Part #
PE1206JRM470R033L
JLCPCB Part #
C1720197
Description
1W 33mΩ Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS