PE1206FRF070R015L
MFR.Part #
PE1206FRF070R015L
JLCPCB Part #
C875596
Description
15mΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS