SR0402FR-076R2L
MFR.Part #
SR0402FR-076R2L
JLCPCB Part #
C5759019
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS