NKN2WSFR-73-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN2WSFR-73-1R5
JLCPCB Part #
C19289134
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS