SMAJ130A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ130A/TR13
JLCPCB Part #
C17396085
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 159V 1uA 209A@10/1000us 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS