MOF3WVJT-77-56K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF3WVJT-77-56K
JLCPCB Part #
C3360594
Package
Plugin,D6xL16.5mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 56kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS