HHV-50FT-52-30M
MFR.Part #
HHV-50FT-52-30M
JLCPCB Part #
C3548625
Description
-55℃~+155℃ 30MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS