MHP-25ATA52-10K
MFR.Part #
MHP-25ATA52-10K
JLCPCB Part #
C19583272
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS