MFR-50FTE52-80K6
MFR.Part #
MFR-50FTE52-80K6
JLCPCB Part #
C1376850
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS