MFR-50FTE52-806K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-806K
JLCPCB Part #
C3398961
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS