MFR-50FRE52-53R6
MFR.Part #
MFR-50FRE52-53R6
JLCPCB Part #
C1749672
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS