RC0603FR-07953RL
MFR.Part #
RC0603FR-07953RL
JLCPCB Part #
C137668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS