MFR-50FRE52-51R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FRE52-51R
JLCPCB Part #
C1752984
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS