MFR1WSFRF52-34R8
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-34R8
JLCPCB Part #
C1753757
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS