NCR-50KR-52-3K3
MFR.Part #
NCR-50KR-52-3K3
JLCPCB Part #
C19602520
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS