MFR-50FRE52-1K37
MFR.Part #
MFR-50FRE52-1K37
JLCPCB Part #
C3384736
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS