MFR-25FTF52-4M3
MFR.Part #
MFR-25FTF52-4M3
JLCPCB Part #
C3359824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS