MFR-25FTF52-2K8
MFR.Part #
MFR-25FTF52-2K8
JLCPCB Part #
C1373513
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS