MFR-25FTF52-274R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-274R
JLCPCB Part #
C3543688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS