MFR-25FTF52-121R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-121R
JLCPCB Part #
C3487357
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS