RV0805FR-07100RL
MFR.Part #
RV0805FR-07100RL
JLCPCB Part #
C5880116
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS