MFR-25FTE52-53R6
MFR.Part #
MFR-25FTE52-53R6
JLCPCB Part #
C3558250
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS