RC0805FR-13390RP
MFR.Part #
RC0805FR-13390RP
JLCPCB Part #
C5862448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS