TR1206MR-13240KL
MFR.Part #
TR1206MR-13240KL
JLCPCB Part #
C7073704
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS