MFR-25FTE52-47R5
MFR.Part #
MFR-25FTE52-47R5
JLCPCB Part #
C1371120
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS