HHV-50FT-52-309K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-309K
JLCPCB Part #
C1399044
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS