MFR-25FTE52-1R15
MFR.Part #
MFR-25FTE52-1R15
JLCPCB Part #
C1378156
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS